Reference

Jak mou práci hodnotí zákazníci.

Moc děkuji Zuzce za vybornou zábavu na oslavě naší Lilly. Dětem se malůvky na obličej moc líbily, pořád se chodily dívat do zrcadla. 

Hana Koutná

Děkujeme velmi pani Holé za výbornou domluvu, nádherné malby na obličej i za velikou vstřícnost ohledně termínu oslavy.

Iva Juráňová

Velice příjemná paní, s dětmi to umí. Mohu jen doporučit😊❣️

Jana Schwartzová

Animátorce Zuzce moc děkuji, jelikož i díky ní se narozeninová oslava vydařila tak, jak si jen děti mohly vysnít. Dokázala vytvořit na přání jakýkoliv obrázek. Současně za sebe musím říct, že už jsem měla možnost vidět spousty animátorek, avšak Zuzka je opravdu nadaná a všechny obrázky, které jsem měla možnost vidět, byly krásné a jedinečné. Co bych však chtěla vyzdvihnout nejvíc je její krásný, čistý a respektující přístup k dětem. Jsem ráda, že jsem měla možnost ji poznat a získat tak parťáka pro budoucí narozeninové oslavy. Nemohu jinak než doporučit ve všech směrech.

Markéta Spurná

Zuzka je velice příjemná, usměvavá a milá animátorka! Na oslavě narozenin vykouzlila úsměv všem přítomným dětem. Překvapená jsem byla rychlostí a přesností s jakou malovala obličeje. Jde vidět, že práce s dětmi ji velice baví a těším se na další setkání. 

Adriana Viktorini

Animátorka Zuzka se perfektně postarala o děti během narozeninové oslavy! A my rodiče jsme si mohli v klidu popovídat u jednoho stolu, aniž by po nás děti cokoliv potřebovaly. Tolik věcí pro děti na jednom místě jsem snad ještě neviděla. Vřele doporučuji!  

Lucie Hlaváčová

Jménem SK Bochoř chci poděkovat Zuzce za opravdu profesionální animační program na karnevalu, který připravila přímo na míru našemu tématu Cesta kolem světa. Svým milým, trpělivým a laskavým přístupem si získala nejen obdiv dětí, které dokázaly udržet pozornost po celou dobu programu, ale i rodičů. Jde vidět, že se jedná o paní učitelku s praxí, která ví, jak děti zaujmout. Můžeme jen doporučit. 🧡 

Kateřina Janáková